آژانس مسافرتی گردشگری منتهی گشت جهانآژانس مسافرتی گردشگری منتهی گشت جهان
فراموشی رمز عبور ؟

درباره ما

imageframe-image

راهنمای سفر

افراد بسیاری هستند که روزانه با قصد سفرهای کاری و تفریحی برای رزرو بلیط و هتل به آژانس‌های هواپیمایی مراجعه می‌کنند. گاهی شلوغی شهر، ترافیک و زمان‌بر بودن این رفت و آمد برای مراجعه‌کننده‌گان خسته‌کننده بوده است، اما اکنون این مشکل در جهان با راه‌اندازی سیستم یکپارچه رزرو بلیط و هتل حل شده است. شرکت منتهی گشت نیز با راه‌اندازی سایت رزرواسیون آنلاین برای شما امکان برقراری ارتباط یکپارچه با برترین سیستم‌های رزرو جهانی و همچنین ارتباط مستقیم با ایرلاین‌ها و کارگزاران مطرح را فراهم کرده است. شما می‌توانید به‌طور مستقیم بلیط هواپیما، هتل و تور مورد نظر خود را در سراسر دنیا به‌صورت غیرحضوری رزرو کرده و خدمات مختلف سفر را انتخاب نمایید.

راهنمای خرید بلیط هواپیما

به‌راحتی در هر زمان و هر کجا که هستید می‌توانید از رزرواسیون آنلاین منتهی گشت، بلیط هواپیما را به صورت آنلاین و ریالی خریداری نمایید. فقط کافیست روی منوی «بلیط هوایپما» و یا «صفحه اصلی » کلیک نمایید. پس از پر کردن قسمت مربوطه و کلیک روی دکمه جستجو، لیست بلیط و پروازهای موجود در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده و پس از انتخاب بلیط دلخواهتان، روی دکمه رزرو کلیک نمایید. به راحتی و آسانی در هر زمان و هر کجا می توانید از رزرواسیون آنلاین منتهی گشت بلیط هواپیما را به صورت آنلاین و ریالی خریداری نمایید

imageframe-image
imageframe-image

راهنمای رزرو تور

در سایت منتهی گشت شما می‌توانید تور مورد نیاز خود را به دو صورت ترکیب بلیط هواپیما + هتل و یا به صورت پکیج‌های مخصوص شرکت منتهی گشت رزرو نمایید.برای رزرو تور روی منوی تور مسافرتی و یا صفحه اصلی کلیک کنید، پس از پر کردن فیلدهای مربوط و کلیک روی دکمه جستجو، لیست تورها در تاریخ مورد نظرتان را مشاهده نمایید و پس از انتخاب مناسب ‌ترین تور، روی دکمه رزرو کلیک کنید.

پکیج
برای مسافرت‌های تفریحی مانند تورهای نوروزی، تابستانی و یا تورهای مشخص مانند تورهای نمایشگاهی، پکیج‌های ویژه‌ای شامل پرواز، هتل، گشت شهری، راهنمای تور و … طراحی می‌شود که در کنار سرویس‌های مختلف مسافرتی با کیفیت بالا، نیازهای مسافران را پاسخگو است. تورهای مسافرتی در این قسمت از طریق چارتر کردن پروازها و مذاکره مستقیم با هتل‌های کشورهای مختلف با شرایط ویژه‌ای برگزار می‌شود، اما برخلاف سایر قسمت‌های سایت به صورت در لحظه و آنلاین نمی‌باشد.

5

6

1

2

3

4